Zapisz się na newsletter dla Twojej branży aby otrzymywać informacje o nowościach.

O FIRMIEFirma MATYKIEWICZ.COM powstała w 2003 roku w Poznaniu jako przedsiębiorstwo rodzinne. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce Goudsmit Magnetic Systems z Holandii oraz WAMAG spol s r.o. z Republiki Czeskiej, działających w ramach grupy Goudsmit Magnetic Group BV. W 2007 roku otworzyliśmy oddział w Wałbrzychu, zajmujący się obsługą klientów z południowej Polski. Dostarczamy urządzenia dla liderów polskiego przemysłu. W naszej pracy stawiamy na nowoczesne technologie i jakość bez kompromisów. Służymy Państwu naszą wiedzą o zastosowaniach magnesów i systemów magnetycznych. Jesteśmy w stanie dobrać system magnetyczny do (prawie) każdego zastosowania.

 

Jakie projekty zrealizowaliśmy w ostatnim czasie?
Od ponad pół wieku grupa Goudsmit Magnetic Group BV jest synonimem najwyższej jakości magnesów. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1959 roku w Holandii przez dziadka obecnego dyrektora Johana Goudsmita. Theo Goudsmit jako pierwszy rozwinął aplikacje pozwalające na ochronę maszyn przed metalami (między innymi w branży paszowej). Jego syn Martin rozwinął działalność, projektując rozwiązania dla przemysłu spożywczego, chemicznego, ceramicznego, recyklingu, tworzyw sztucznych i wielu innych branży. Systemy magnetyczne wykorzystano do tworzenia efektywnych systemów transportowych, przenoszenia ładunków i podawania elementów stalowych. Firma Goudsmit eksportuje produkty do ponad 100 krajów świata, z czego ok. 50% projektów jest wykonywanych od podstaw, na zamówienie.
 

Do grupy Goudsmit Magnetic Group BV należą

  • Goudsmit Magnetic Systems BV
   produkcja zaawansowanych systemów magnetycznych do separacji metali, podnoszenia i przenoszenia oraz transportu

  • Goudsmit Magnetic Supplies BV
   produkcja komponentów magnetycznych i narzędzi magnetycznych dla wszystkich dziedzin przemysłu, zgodnie z normami EN ISO 9001 oraz ISO/TS 16949: 2002

  • Goudsmit Magnetic Design BV
   projektowanie, rozwój i produkcja produktów magnetycznych dla organizacji, marketingu i reklamy, edukacji i branży budowlanej; członek organizacji branży reklamowej PSI

  • WAMAG spol s.ro., Republika Czeska
   producent wyspecjalizowanych systemów magnetycznych w Republice Czeskiej

  • Aimants Goudsmit France s.a.r.l.
   francuskie przedstawicielstwo Goudsmit Magnetic Group BV

  • Goudsmit Büro Deutschland
   niemieckie przedstawicielstwo Goudsmit Magnetic Group BV

  • Goudsmit U.K. Ltd
   brytyjskie przedstawicielstwo Goudsmit Magnetic Group BV, projektowanie CAD, komponenty dla przemysłu, konsulting

 • Goudsmit China Magnetic & Plastic
  chiński oddział Goudsmit Magnetic Group BV, posiadający certyfikat ISO 9001:2000

Firma WAMAG s.r.o. przeszła drogę od rodzinnej firmy do międzynarodowej spółki po aksamitnej rewolucji w Republice Czeskiej w 1989 roku. WAMAG jest częścią grupy Goudsmit Magnetic Group BV, co pozwala na korzystanie z wymiany technologii, know-how i kooperacji między poszczególnymi spółkami grupy. Spółka WAMAG s.r.o. powstała podczas przekształceń Instytutu Badania Minerałów (Ústav pro výzkum rud) w miejscowości Mníšek pod Brdy niedaleko Pragi. Instytucja ta zajmowała się projektowaniem systemów magnetycznych już od roku 1952. Dziś firma WAMAG jest czołowym dostawcą systemów magnetycznych w Europie Środkowej.

 
MATYKIEWICZ.COM

Os. Łokietka 1/74
61-616 Poznań
matykiewicz.com
tel: 504 034 175
tel. 61 307 25 25
fax. 61 641 75 85
e-mail: michal@matykiewicz.com
wamag goudsmit

Wszelkie prawa zastrzeżone dla MATYKIEWICZ.COM i GMS

Wykonanie tworzenie stron - execute.pl