Zapisz się na newsletter dla Twojej branży aby otrzymywać informacje o nowościach.

klienci o nas


Nasze systemy magnetyczne powstają dla rozwiązywania bardzo konkretnych problemów. Nie ma praktycznie takiej dziedziny przemysłu, w której magnesy nie znajdują obecnie zastosowania. Trudności z jakimi spotykają się nasi odbiorcy są często poważne i potencjalnie – bardzo kosztowne. Każdego dnia pomagamy klientom znajdować optymalne rozwiązania pod kątem skuteczności i nakładów finansowych.Zdjęcia i konkretne realizacje znajdziecie Państwo na naszym blogu: separatorymetali.com"Dwa lata temu nasza kruszarka uległa uszkodzeniu po dostaniu się do środka pręta metalowego razem z urobkiem. Koszt naprawy był poważny – zdecydowaliśmy się zamontować na przenośniku podającym blok magnetyczny SVMF dostarczony przez firmę MATYKIEWICZ.COM. Urządzenie spełnia swoją rolę, pole magnetyczne jest wystarczająco głębokie i dobrze dobrane do warstwy nadawy"

Główny Energomechanik, kopalnia odkrywkowa na Dolnym Śląsku"W branży żywności dla dzieci nie ma miejsca na pomyłkę w doborze sprzętu zabezpieczającego nasze wyroby. Filtry magnetyczne z płaszczem grzewczym Goudsmit Magnetic dostarczone przez firmę MATYKIEWICZ.COM doskonale chronią produkt przed opiłkami żelaza nawet rzędu mikronów. Firma wyróżnia się też na rynku pod względem jakości wykończenia urządzeń, w kompetencji obsługi i dostarczonej z produktem dokumentacji."

Kierownik Produkcji, wiodący producent żywności dla dzieci"Potrzebowaliśmy dobrego chwytaka magnetycznego do automatycznego przenoszenia stalowych paneli dachowych. Ważna była pewność działania, nawet przy odcięciu zasilania i niewielkie zużycie sprężonego powietrza. Rozwiązaniem okazały się chwytaki MagVacu® produkowane przez Goudsmit Magnetic Systems."

Kierownik Działu Automatyki, producent samochodów"W sortowniach odpadów często stosowane są starego typu elektromagnesy o ograniczonej skuteczności. W naszej sortowni stosujemy separatory nadtaśmowe SEPB pozwalające osiągnąć doskonałą czystość produktu bez niepotrzebnych kosztów energii elektrycznej. Do tego pracują już kilka lat bez awarii, czego nie można powiedzieć o wcześniej używanych cewkach elektromagnetycznych"

Właściciel prywatnej sortowni odpadów w południowej Polsce"Od kilku lat zajmujemy się recyklingiem drewna. Po rozdrobnieniu zużytych drewnianych palet musimy usuwać z nich gwoździe – do tego celu służy nam bęben magnetyczny WVP umieszczony na końcu przenośnika taśmowego. Nie jest potrzebny udział pracownika – bęben oczyszcza się samoczycznnie do kontenera. Rozwiązanie mogę polecić z czystym sumieniem"

Dyrektor Techniczny, przedsiębiorstwo z PomorzaSzczegółowa lista naszych wybranych klientów.
MATYKIEWICZ.COM

Os. Łokietka 1/74
61-616 Poznań
matykiewicz.com
tel: 504 034 175
tel. 61 307 25 25
fax. 61 641 75 85
e-mail: michal@matykiewicz.com
wamag goudsmit

Wszelkie prawa zastrzeżone dla MATYKIEWICZ.COM i GMS

Wykonanie tworzenie stron - execute.pl