Zapisz się na newsletter dla Twojej branży aby otrzymywać informacje o nowościach.

MAGNETYCZNE PODAJNIKI POKRYWEK, DYSKÓW I PIERŚCIENI


Magnetyczne systemy podające zapewniają stałe dozowanie elementów takich jak pokrywki, dyski i pierścienie do maszyn pakujących, napełniających i zamykających. Stale obecny jest odpowiedni bufor – zapas elementów zapewniający nieprzerwane podawanie. Odpowiednie czujniki wykonują stały pomiar ilości elementów – jeżeli ilość spadnie poniżej zadanego poziomu, następuje automatyczne uzupełnienie bufora.

W przypadku pracy w środowisku mokrym magnesy muszą być chronione przed wilgocią i agresywnymi środkami czyszczącymi, które mogą powodować korozję. W związku z tym cała instalacja jest wykonywana ze stali nierdzewnej.

Pierwsza część instalacji to bufor podający elementy, w którym pokrywki są oddzielane od siebie przy pomocy magnetycznego oddzielacza blachy. Pokrywki można w prosty sposób umieścić na przenośniku i ręcznie usunąć opakowanie.Na końcu przenośnika znajduje się dozownik, podający pokrywki jedna po drugiej do przenośnika magnetycznego. Okrągłe elementy są następnie transportowane przy pomocy poziomych i pionowych transporterów magnetycznych do maszyny napełniającej lub zamykającej. Możliwe jest podawanie z jednego centralnego punktu do wielu systemów napełniających.

Końcowy podajnik jest zaopatrzony w kołnierz przygotowany do podłączenia do maszyny napełniającej i zamykającej. Instalacja jest wyposażona w czujniki i skrzynkę sterującą, które zapewniają płynne i stabilne podawanie. Typowa wydajność to 300 elementów na minutę. Zmiana średnicy podawanych elementów jest możliwa dzięki specjalnym uchwytom zaciskowym.


PODAWANIE MAGNETYCZNE W DÓŁ

  • Tego typu urządzenia zapewniają podawanie elementów od góry do maszyny zamykającej
  • Przykrywki są obracane o kąt 90° i podawane poziomo do maszyny jedna po drugiej
  • Specjalna rynna zapewnia stabilny transport pokrywek, dysków i pierścieni

ZAPYTANIE
         
FOLDERPODAWANIE MAGNETYCZNE W GÓRĘ

  • Podajniki magnetyczne pozwalają również na odbiór pokrywek i podobnych elementów z produkcji i transport do maszyny pakującej
  • Elementy są odbierane jedna po drugiej i ustawiane w pozycji pionowej, gotowe do zapakowania

ZAPYTANIE
         
FOLDERDostępne systemy transportu magnetycznego:MATYKIEWICZ.COM

Os. Łokietka 1/74
61-616 Poznań
matykiewicz.com
tel: 504 034 175
tel. 61 307 25 25
fax. 61 641 75 85
e-mail: michal@matykiewicz.com
wamag goudsmit

Wszelkie prawa zastrzeżone dla MATYKIEWICZ.COM i GMS

Wykonanie tworzenie stron - execute.pl